Skip to main content
06 10 2015 | 11:05

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Super League (7η-15η αγωνιστική).

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα από την 7η μέχρι την 15η αγωνιστική και ορίστηκαν όλα τα ντέρμπι του πρώτου γύρου ανάμεσα σε ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό. Σάββατο το ντέρμπι του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ την 7η αγωνιστική, Σάββατο και το ντέρμπι του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο (21/11).

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 17/10/2015 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο 17/10/2015 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣΣάββατο 17/10/2015 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.Κυριακή 18/10/2015 16:00 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚυριακή 18/10/2015 18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή 18/10/2015 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή 18/10/2015 20:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.Δευτέρα 19/10/2015 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 24/10/2015 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΣάββατο 24/10/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο 24/10/2015 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣΚυριακή 25/10/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή 25/10/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή 25/10/2015 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 31/10/2015 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣάββατο 31/10/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣΣάββατο 31/10/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚυριακή 01/11/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή 01/11/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΚυριακή 01/11/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή 01/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.Δευτέρα 02/11/2015 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 07/11/2015 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο 07/11/2015 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΣάββατο 07/11/2015 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή 08/11/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣΚυριακή 08/11/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή 08/11/2015 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΚυριακή 08/11/2015 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔευτέρα 09/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 21/11/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΣάββατο 21/11/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣΣάββατο 21/11/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚυριακή 22/11/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή 22/11/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΚυριακή 22/11/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚυριακή 22/11/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.Δευτέρα 23/11/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 28/11/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο 28/11/2015 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο 28/11/2015 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή 29/11/2015 15:00 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή 29/11/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή 29/11/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή 29/11/2015 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔευτέρα 30/11/2015 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 05/12/2015 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣΣάββατο 05/12/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο 05/12/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚυριακή 06/12/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚυριακή 06/12/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚυριακή 06/12/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΚυριακή 06/12/2015 19:30 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΔευτέρα 07/12/2015 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 12/12/2015 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο 12/12/2015 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο 12/12/2015 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.Κυριακή 13/12/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή 13/12/2015 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣΚυριακή 13/12/2015 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή 13/12/2015 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔευτέρα 14/12/2015 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

Σάββατο 19/12/2015 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣάββατο 19/12/2015 17:15 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΣάββατο 19/12/2015 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚυριακή 20/12/2015 15:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή 20/12/2015 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣΚυριακή 20/12/2015 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή 20/12/2015 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΔευτέρα 21/12/2015 19:30 Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ