Skip to main content
17 10 2014 | 11:14

Σε θέσεις «μάχης» οι γεωτεχνικοί για τις εκλογές της 2ας Νοεμβρίου στο ΓΕΩΤΕΕ

Στην τελική ευθεία βρίσκονται οι εκλογές που θα γίνουν στο ΓΕΩΤΕΕ στις 2 Νοεμβρίου 2014, για την ανάδειξη των Οργάνων Διοίκησής του, με τις παρατάξεις που λαμβάνουν μέρος στην εκλογική διαδικασία να είναι σε θέση μάχης.

Με δυνατό ψηφοδέλτιο κατέρχεται στις εκλογές η ΔΑΚΕ, η οποία έχει ως στόχο την κατάκτηση της αυτοδυναμίας, αλλά θα δεχτεί οπωσδήποτε και τις επιπτώσεις από την κυβερνητική πολιτική, και ακολουθούν οι παρατάξεις της Γεωτεχνικής Ενωτικής Κίνησης(ΣΥΡΙΖΑ), της ΠΑΣΚΕ αλλά και του ΠΑΜΕ, ενώ η έκπληξη των προηγουμένων 3 εκλογικών αναμετρήσεων και συγκεκριμένα η παράταξη ΕΠΑΝΙΔΡΥΣΗ, των κυρίων Αντώνογλου, Καρακώστα, Λαζαρίδου, η οποία μάλιστα στις πιο προηγούμενες εκλογές φλέρταρε και με την προεδρία, δεν κατεβάζει ψηφοδέλτιο.

Ωστόσο προβληματισμός και ερωτηματικά υπάρχουν σε όλες τις παρατάξεις για το μέγεθος της αποχής, που τα τελευταία χρόνια είναι μεγάλο και όπως επισημαίνουν πάρα πολλοί, αυτό είναι από τη μια μεριά η απαξίωση του κλάδου και από την άλλη οι οφειλές που υπάρχουν στα μέλη, όπου ως γνωστό, για να ψηφίσει κάποιος, θα πρέπει να είναι οικονομικά τακτοποιημένος.

Ας δούμε τώρα με αλφαβητική σειρά τις έξι παρατάξεις:

  • Ακομμάτιστο ΓΕΩΤΕΕ

Είναι ανεξάρτητο ψηφοδέλτιο με κορμό υποψηφίων από την Ένωση Γεωπόνων Μελετητών Συμβούλων Επιχειρήσεων (ΕΓΜΕΣΕ). Ο πρόεδρος της ΕΓΜΕΣΕ και επικεφαλής του ψηφοδελτίου, Μιχάλης Αντωνόπουλος, ελπίζει στην έκπληξη, με δυνατά χαρτιά να αποτελούν οι κ.κ. Μπαλής και Σαμαντούρος. Τώρα που δεν υπάρχει η παράταξη ΕΠΑΝΙΔΡΥΣΗ, στο «Ακομμάτιστο ΓΕΩΤΕΕ» ευελπιστούν σε ψήφους από αυτήν την δεξαμενή. Ωστόσο, πλήγμα αποτελεί η έλλειψη υποψηφίων κτηνιάτρων.

  • Αριστερή πρωτοβουλία Γεωτεχνικών

Είναι ένα ψηφοδέλτιο, με αριστερή χροιά και φυσιογνωμία, που ελπίζει σε ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα.

  • Γεωτεχνική Ενωτική Κίνηση

Ψηφοδέλτιο με κορμό υποψηφίων από το ΣΥΡΙΖΑ και μμε ανεξάρτητους. Στα δυνατά ονόματα της παράταξης, συγκαταλέγονται, πέραν των άλλων, οι Αραχωβίτης, Δημάκης και Κωσταρόπουλος.

  • Δημοκρατική Ανεξάρτητη Κίνηση Επιστημόνων Γεωτεχνικών (ΔΑΚΕ)

Η ΔΑΚΕ, που πρόσκειται στη Ν.Δ., έχει στόχο την πρωτιά και την αυτοδυναμία, αφού είναι η 1η παράταξη τα τελευταία χρόνια στις 4 τελευταίες εκλογικές αναμετρήσεις. Ο νυν πρόεδρος και επικεφαλής του ψηφοδελτίου κ. Μάμαλης ελπίζει να ανανεώσει την θητεία του, ενώ μαζί του δυνατά χαρτιά θεωρούνται οι Λώλος, Παππάς (γεωπόνοι), Σκόρδας (γεωλόγος), Εξαδάκτυλος (ιχθυολόγος). Αυτό που θα μπορούσε να θεωρηθεί ως αρνητικό ίσως, είναι οι γενικότερες συνθήκες λόγω Μνημονίου που αποτελούν «τροχοπέδη» για την παράταξη.

  • Δημοκρατική Συμπαράταξη Γεωτεχνικών (ΠΑΣΚΕ)

H ΠΑΣΚΕ που πρόσκειται στο ΠΑΣΟΚ, κατάφερε να συγκροτήσει ένα καλό ψηφοδέλτιο, αν και το μητρικό ΠΑΣΟΚ απαξιώνεται στα μάτια του κόσμου και πνέει τα λοίσθια . Στους γεωτεχνικούς όμως, επειδή υπάρχουν γνωστά ονόματα, πιστεύουν να τα καταφέρουν ώστε να έχουν μια αξιοπρεπή θέση. Στα δυνατά χαρτιά συγκαταλέγονται οι Βαβίας, Γεωργουλάκης, Κούντριας, Χαντζάρας (γεωπόνοι), Σπυρίδης (γεωλόγος), Γούλας (κτηνίατρος).

  • Μεμονωμένος υποψήφιος

Ο κ. Παγορόπουλος αποφάσισε να κατέβει υποψήφιος, έχοντας επίγνωση του δύσκολου εγχειρήματος αλλά και του αποτελέσματος.

  • Πανγεωτεχνικό Αγωνιστικό μέτωπο-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ (ΠΑΜΕ)

Το ΠΑΜΕ, που πρόσκειται στο ΚΚΕ με τους συνεργαζόμενους, είναι ένα αγωνιστικό ψηφοδέλτιο που ελπίζει να έχει ρόλο ρυθμιστή, όπως συνέβη και στην προηγούμενη θητεία και κατέλαβε την 3η θέση. Δυνατά χαρτιά θεωρούνται οι Βάγιας, Ουγγρίνος, Κόλλιας (γεωπόνοι).

Οι συνδυασμοί

ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΟ ΓΕΩΤΕΕ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3. ΓΚΑΔΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΜΠΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

9. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

10. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3. ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ

7. ΝΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8. ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9. ΤΣΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΧΕΛΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

1. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

1. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6. ΠΙΕΤΡΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

1. ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΑΒΒΑ

3. ΚΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΤΣΙΦΗ ΠΑΥΛΙΝΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΚΑΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

6. ΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

9. ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

10. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

1. ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΒΕΡΤΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΕΤΡΟΥ-ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΣΙΟΠΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

1. ΑΛΥΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2. ΒΡΑΝΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΣΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΕΡΛΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

1. ΒΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ (ΔΑΚΕ)

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΛΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

5. ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΝΙΑ

6. ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΙΑΝΝΗ

8. ΠΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

9. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΨΥΛΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

1. ΑΝΤΩΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΗΓΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΜΑΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

1. ΔΕΛΕΠΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

2. ΔΡΑΓΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΜΠΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΝΤΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

6. ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

1. ΓΚΟΥΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

5. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΤΖΑΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

1. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. BΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

5. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΚΟΥΝΤΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ-ΑΧΙΛΛΕΑ

8. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΦΙΛΗΜΟΝΑ

9. ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

1. ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6. ΤΣΟΜΠΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

1. ΒΑΡΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

4. ΝΙΦΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΝΟΥΣΗΣ-ΒΟΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2. ΓΚΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

3. ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

6. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ

2. ΖΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. ΠΑΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ - ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

1. ΒΑΓΙΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΚΡΕΠΑΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΜΠΕΝΑΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6. ΝΙΦΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

7. ΟΥΓΓΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10. ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΚΤΩΡ του ΗΛΙΑ

2. ΒΡΕΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΠΕΤΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΡΑΛΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ

5. ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ

6. ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

2. ΖΟΥΠΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3. ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

6. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ

ΓΕΩΛΟΓΟΙ

1. ΑΡΧΟΝΤΗ–ΡΕΜΠΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΗΜΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΛΙΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

5. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΡΝΩΝΑ

ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ

1. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ

2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ